Banery

Drukarnia drukopole.pl oferuje druk banerów w wielu formatach. Banery reklamowe drukowane są na banerze powlekanym o gramaturze 510 g/m2. Jest to materiał niezwykle trwały i odporny na panujące warunki zewnętrzne. Jest stworzony specjalnie z myślą o banerach reklamowych, które muszą znosić trudne warunki atmosferyczne. Drukowane przez nas banery reklamowe są odporne na działanie warunków atmosferycznych (wilgoć, zmiany temperatury, promieniowanie UV) i uszkodzenia mechaniczne.

Banery reklamowe mimo dużej konkurencji, są nadal jednym z najatrakcyjniejszych środków przekazu i marketingu. Zaletą banerów reklamowych nad inną formą reklamy jest ich stosunkowo niska cena. Ponadto ich trwałość sprawia, że w dużej mierze korzystają z nich lokalne firmy oraz duże korporacje. Banery reklamowe podświadomie mogą wpływać na decyzje zakupowe klienta, jeżeli zostaną dobrze zaprojektowanym elementem reklamy.

druk offsetowy drukarnia drukopole.pl

Banery drukowane przez drukarnię drukopole.pl to:

 

  • wysoka gramatura materiału na poziomie 510 gramów na 1 m2,

  • wytrzymałość na działanie czynników atmosferycznych (opady, zmiana temperatury oraz promieniowanie UV),

  • wysoka jakość druku,

  • oczkowanie i zgrzewanie (dostępne także inne wykończenia na życzenie),

  • wierne nasycenie kolorystyczne,

  • odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Jednak nie tylko dla przedsiębiorstw stanowią świetną formę reklamy. Jeśli chcesz uczcić dzień ślubu, rocznicę ślubu (tj. 25-lecie małżeństwa, 50-ta rocznica ślubu itp.), narodziny dziecka, urodziny osoby bliskiej czy też każdą inną ważną uroczystość, czy jubileusz – baner będzie świetnym narzędziem ku temu. Możliwe jest wydrukowanie Twojego zdjęcia, indywidualnego tekstu, czy innego spersonalizowanego projektu. Wybór należy do Ciebie.

Projekty do druku

Nie masz odpowiedniego pliku do druku, a chciałbyś go sam przygotować? W naszym poradniku znajdziesz dokładne wskazówki jak należy to zrobić:

Jak przygotować pliki do druku

Natomiast jeśli nie masz takiej możliwości, możesz zgłosić się do naszych ekspertów. Mogą oni przejąć to zadanie i wykonać je za Ciebie, według Twoich wskazówek.
Z kolei jeśli stworzyłeś już swój projekt, ale nie masz pewności, czy rozdzielczość jest wystarczająca? Jeśli zastanawiasz się, czym jest spad lub wykończenie oczkowaniem, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dostępnym w zakładce Strefa wiedzy. Zachęcamy także do nawiązania kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Nasi graficy udzielą wszystkich informacji, także jeśli chodzi o sprawy techniczne, tj. przygotowanie właściwego projektu graficznego.

Czy potrzebują Państwo banerów na konferencję, wystawę, spotkanie biznesowe lub po to, by udekorować swoją przestrzeń biurową? Dla nas ostatecznie to nie ma znaczenia. Poradzimy sobie z każdym projektem. Każdy wydruk banerów traktujemy maksymalnie indywidualnie. Rozumiemy, jak ważne jest jak najszybsze uzyskanie potrzebnych banerów. Dlatego oferujemy usługę ekspresowego drukowania banerów dla szczególnie wymagającego Klienta.

Oferujemy kompleksowe usługi dodatkowe związane z produkcją banerów: docinanie do formatu, zgrzewanie – czyli łączenie w bryty tworzące całość, wzmacnianie krawędzi banera, oczkowanie oczkami silikonowymi standardowo co 50 cm (oczka można umieścić także w mniejszych odległościach lub większych, na życzenie Klienta) lub wykończenie banera w formie tunelu na krawędziach o różnych średnicach.
Jeżeli nie masz pewności jakie wykończenie w przypadku Twojego banera będzie odpowiednie, skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy na pewno odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i doradzą, którą z opcji można zastosować.
Oferujemy możliwość dostarczenia zamówionego baneru na terenie Opola oraz ekspersową dostawę kurierem na terenie Opolszczyzny.