Karty plastikowe

Karty plastikowe i ich wykorzystanie

Karty plastikowe są aktualnie jednym z najpopularniejszych nośników reklamowych. Stosuje je wiele przedsiębiorstw, takich jak restauracje, studia urody czy też stacje paliwowe. Karty plastikowe można również wykorzystać jako bony podarunkowe lub też karty rabatowe. Dzięki swoim małym rozmiarom porównywalnym do kart kredytowych bądź wizytówek, mieszczą się praktycznie w każdym portfelu i są niezwykle poręczne. Dodatkowo nadrukowując na nich kalendarz, będą towarzyszyć klientom przez cały rok. 

Specyfikacja materiału

Wykonane są z materiału PCV o grubości 0,7 mm (grubość zbliżona do grubości standardowych kart kredytowych). Materiał ten cechuje się niezwykła trwałością, odpornością na wodę i wszelkie zabrudzenia. Karty dostępne są w następujących formatach: 90×50 mm oraz 85×54 mm. Możliwy jest nadruk dwustronny (4/4), a także wykończone w wersji błyszczącej.

druk offsetowy sprawdzanie jakości

Realizacja zamówienia

Realizujemy zamówienia już od 100 szt. Zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszymi ekspertami, którzy wycenią indywidualne zamówienie oraz udzielą potrzebnych rad i wskazówek dotyczących stworzenia projektów graficznych do druku kart plastikowych. Na terenie Opola umożliwiamy darmową dostawę zamówionych kart plastikowych.