Roll-up

Roll-up jest doskonałym nośnikiem reklamowym jeśli planujemy częste wyjazdy na różnego rodzaju targi branżowe, konferencje, seminaria.
Zaraz obok banera jest jedną z najpowszechniejszych form reklamy.

paleta RAL-projekty graficzne-spady

Dlaczego roll-up?

Wydruk do stojaka roll-up zwinięty jest w lekkiej kasecie aluminiowej wraz z stelażem. Natomiast całość stojaka ekspozycyjnego spakowana jest w torbę poliestrową. To rozwiązanie umożliwia zabranie rollup’a tak naprawdę wszędzie i pozwala na błyskawiczne rozstawienie reklamy. Ponadto dzięki torbie możliwe jest właściwe przechowywanie wydruku bez narażania go na zarysowania i inne uszkodzenia.

Wnętrze roll-up - czyli wydruk

Wydruk do stojaka roll-up wykonuje się na materiale blockout, którego tył jest w kolorze szarym, a który w zupełności nie przepuszcza światła. W związku z tym wydruk będzie bardzo dobrze widoczny, bez względu na to gdzie zostanie rozstawiony.

Grafika do roll-up’a musi zostać przygotowana z uwzględnieniem szerokości kasety, natomiast wszystkie ważne elementy powinny zostać umieszczone w miejscu centralnym lub mniej więcej na wysokości 3/4 długości, aby kaseta, do której zostanie wklejony wydruk nie zasłoniła żadnej istotnej informacji, jak i żadnego ważnego elementu projektu.

Wielkości stojaka roll-up

W drukarni drukopole.pl znajdziecie Państwo stojaki roll-up w trzech standardowych szerokościach: 85 cm, 100 cm oraz 120 cm.

Długość każdego z wydruków mieszczącego się w kasetach to 200 cm.

Projekt do druku

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości dotyczących stworzenia odpowiedniego pliku do druku roll-up’a zachęcamy do przeczytania odpowiedzi na pytanie jak przygotować plik do druku roll-up’a lub do nawiązania kontaktu z naszymi ekspertami, którzy służą wsparciem technicznym.
Podsumowując, stojaki roll-up to niezawodny nośnik reklamowy dla każdego przedsiębiorstwa, nieważne z jakiej branży. Warto zainwestować w tego typu reklamę. Jest ona efektowna, łatwa w montażu oraz przechowywaniu, za niewielkie pieniądze oraz służąca na lata.