Teczki ofertowe

Drukarnia Opole oferuje zadrukowane teczki ofertowe, spersonalizowane, w formacie A4 dostępne w kilku standardach. Podstawową funkcją teczek firmowych jest przechowywanie dokumentów firmowych oraz godziwe reprezentowanie przedsiębiorstwa na spotkaniach biznesowych. Przedsiębiorstwa posiadające teczki firmowe w oczach partnerów biznesowych prezentują się niezwykle profesjonalnie. Są one również doskonałym materiałem reklamowym, do którego można dołączyć broszurę informacyjną, a także wizytówkę dzięki specjalnej kieszonce, czyli nacięciu. Można ją także podarować potencjalnym pracownikom przedsiębiorstwa podczas rozmowy rekrutacyjnej wraz z innymi ważnymi dokumentami oraz informacjami o przedsiębiorstwie. Zaletą teczek ofertowych z nadrukiem jest ich trwałość i łatwość przechowywania. Ponadto dodatkowym aspektem przemawiającym za zainwestowaniem w owe teczki jest także ich cena. Za niewielką cenę możemy zyskać dodatkowy środek marketingowy, który oprócz swoich walorów wizualnych znacznie ułatwi także organizację pracy w przedsiębiorstwie.

druk offsetowy drukarnia drukopole.pl

Teczki ofertowe w drukarni Opole.

 

Teczki firmowe są ważnym elementem poprawiającym wizerunek całego przedsiębiorstwa. W oczach partnerów biznesowych przedsiębiorstwo posiadające własne teczki z nadrukowanym logo wypada niezwykle profesjonalnie.

Teczki ofertowe w drukarni drukopole.pl:

 

  • drukowane na papierze o gramaturze 350 g,
  • uszlachetnienie: foliowanie lub lakier wybiórczy UV.

Oferta na teczki firmowe

W naszej ofercie znajdą Państwo teczki tekturowe. Oferujemy teczki firmowe z grzbietem zarówno jednobigowym, jak i dwubigowym o różnych szerokościach. Dzięki nim można przechowywać w takiej teczce znaczną ilość dokumentów. Teczki ofertowe w drukarni Opole wyposażamy w gumkę. Gumka ta jest dostępna w wielu kolorach. Zapewnia dodatkowe zabezpieczenie dla przechowywanych dokumentów. Oferujemy także teczki z dodatkowymi przegródkami, teczki na dokumenty z klipsem oraz wspomniane już teczki z kieszonką przeznaczoną na przechowywanie wizytówek firmowych. Teczki wykonane są z papieru o gramaturze 350 g, mogą one zostać nadrukowane jednostronnie, ale też dwustronnie.
Z dodatkowych uszlachetniań oferujemy foliowanie (foliowanie folią soft touch – zalecane) oraz zastosowanie lakieru wybiórczego UV. Uszlachetnienia gwarantują dodatkową ochronę druku, jednak są stosowane tylko na jednej stronie (1/0).

Realizacja zlecenia

Realizujemy zlecenia na spersonalizowane teczki firmowe już od 100 szt. na zamówienie. Zachęcamy do zapoznania się z zakładką Jak przygotować pliki do druku aby upewnić się, że przygotowane przez Państwa projekty do druku teczek firmowych spełniają wszystkie wymogi i są odpowiednie. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości dotyczące przygotowania plików czy też specyfikacji produktu, zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszymi ekspertami, który przeprowadzą Państwa przez cały proces dokonania zamówienia.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na nadruk teczek ofertowych oraz do zainwestowania w swoje przedsiębiorstwo i jego wizerunek.