Notesy firmowe

wydruk próbny-wydruk testowy-lupa

Drukarnia Opole oferuje notesy w nakładzie już od 100 szt. w następujących formatach:
 

  • A6 (148×105 mm),
  • DL (210×99 mm),
  • A5 (210×148 mm),
  • A4 (297×210 mm)

oraz na papierach:
 

offset 80 g, środek – offset 80g, okładka – kreda mat 170g.
 

Dostępna ilość kartek w notesie to: 25, 50 i 100 szt.

Opolska drukarnia drukopole.pl oferuje konkurencyjne ceny zwłaszcza dla większych nakładów oraz szybką realizację zamówień Dodatkowo drukarnia drukopole.pl oferuje bezpłatny dowóz na terenie Opola i szereg innych możliwości otrzymania ekspresowej dostawy zamówień z całego województwa opolskiego.

Mimo powszechnego wykorzystania dobrodziejstw technologicznych, wiele osób nadal korzysta ze zwykłych sposobów zapisywania ważnych informacji. Do nich należy odręczne dokonywanie zapisków na kartkach papieru. W związku z tym popularność notesów firmowych nie słabnie. Nic dziwnego – aktualnie na rynku znajdziemy wiele rodzai notesów firmowych z różnym wykończeniem. Dlatego też każdy z nas znajdzie coś dla siebie, odpowiadającego indywidualnym potrzebom.
W drukarni drukopole.pl znajdą Państwo notesy firmowe klejone bez okładki, notesy firmowe dwustronne, notesy firmowe ze spiralą a także notesy kelnerskie. Notesy firmowe to jednak nie tylko produkt niezbędny pracownikom przedsiębiorstwa. To także użyteczny i praktyczny materiał reklamowy, którego żaden z kontrahentów nie przeoczy i nie zostawi w zapomnianym miejscu.

Wykorzystanie notesów firmowych


Notesy firmowe wykorzystuje się do robienia notatek. Można ich użyć podczas konferencji, wykładów, sympozjów naukowych, targów branżowych, czy też spotkań biznesowych. Jednak spersonalizowany notes firmowy to nie tylko gadżet reklamowy wykorzystywany w biurze. Skorzystać można z niego także w domu, a dzięki informacjom nadrukowanym na nim można w łatwy sposób skontaktować się z danym przedsiębiorstwem. Podany numer kontaktowy, strona internetowa czy też adres mailowy można nadrukować na notesie. Ponadto zapiski dokonywane w notesie nie zginą tak szybko jak w przypadku dokonywania zapisów na luźnych kartkach papieru. Posiadając spersonalizowane notesy z logo firmy, informacjami kontaktowymi bądź innymi danymi firmy nie musimy już zapisywać ważnych dla nas informacji w różnych miejscach szukając ich gdy będą nam potrzebne.

Klejone notesy firmowe

Klejone notesy firmowe są doskonałym narzędziem pracy. Możemy w nich zapisać wszystkie ważne informacje, które będą dostępne w jednym miejscu, dzięki czemu nic już nie umknie naszej uwadze. Notesy te wykonywane są z papieru o gramaturze 90g. Drukowane offsetowo przy większych nakładach lub techniką cyfrową przy mniejszych ilościach. Notesy mogą zostać sklejone po dłuższym bądź krótszym boku, według Państwa preferencji. Dostępne formaty notesów klejonych w naszej drukarni to: A6, A5, A4 a także DL. Drukowane przez drukarnię drukopole.pl notesy mogą zawierać takie elementy jak logo firmowe, dane adresowe, dane kontaktowe lub inne informacje, które z punktu widzenia zlecającego są istotne.

Notesy dwustronne

Notesy firmowe dwustronne (4/4) drukowane są na papierze offsetowym o gramaturze 80g także w formatach: A6, A5, A4 oraz DL. Ilość kart w notesie dwustronnym można wybrać spośród 25, 50 i 100 w zależności od zapotrzebowania. Zaletą notesów dwustronnych jest umieszczenie więcej informacji niż w standardowych notesach jednostronnych, klejonych. Informacje nadrukowane na awersie mogą się różnić od tych na rewersie, zatem notesy dwustronne polecamy osobom mającym więcej pomysłów na stworzenie swojego unikatowego notesu.

Notesy ze spiralą

Notesy firmowe ze spiralą są nie tylko niezwykle przydatne w codziennej pracy biurowej. Są też skuteczną formą reklamy przedsiębiorstwa i miłym akcentem dla kontrahentów oraz klientów biznesowych jeżeli zostają wręczone jako upominek. Na kartach notesu ze spiralą można nadrukować logo przedsiębiorstwa lub innymi informacjami,a dzięki drucianej spirali możliwe jest wyrywanie pojedynczych kart nie uszkadzając tym samym całego notesu. W naszej ofercie znajdą Państwo notesy ze spiralą w bloczkach o ilości kart po 25, 50 lub 100. Dostępne formaty to: A6, A5, A4, DL. Ponadto oferujemy notesy z papieru – środek z papieru offsetowego o gramaturze 80g, natomiast okładka z papieru kreda mat 300 g. Dodatkowo okładka może zostać zafoliowana by dodatkowo ją zabezpieczyć.

Notesy kelnerskie

Praca kelnera wymaga umiejętności zapamiętywania zamówień i życzeń klientów. Punkty gastronomiczne są oceniane na podstawie serwowanych dań. Jednak na ocenę ma także wpływ poziom obsługi przez kelnera. Dlatego tak ważne jest, aby kelnerzy jak najlepiej wykonywali swoją pracę. Dzięki rzetelnej pracy cały lokal będzie mógł na tym skorzystać. Aby w tym dopomóc, a tym samym uniknąć pomyłek, oferujemy notesy kelnerskie. W notesach tych można zapisywać wszystkie zamówienia. Dodatkowo pełnią one funkcje marketingowe i są ważnym elementem wizerunkowym kelnera. Taki notes to „must have” w branży gastronomicznej. Są wygodne w użyciu oraz świadczą o profesjonalizmie.
Notesy te w drukarni drukopole.pl dostępne są w formatach: DL oraz A6. Ilość kart waha się od 25 do 50. Notesy klejone są wzdłuż krótszego boku. Ułatwia to pracę kelnerom. Pozwala też lepiej zoptymalizować ich pracę.