Ulotki składane

obróbka introligatorska, procesy obróbki introligatorskiej

Ulotki reklamowe są nadal jedną z najpowszechniejszych, a zarazem najskuteczniejszych form reklamy. Są efektywnym elementem kampanii marketingowej jeżeli zostaną dobrze zaplanowane a następnie wykonane. Oprócz wszystkich istotnych informacji, na ulotkach można także umieścić różnego rodzaju kody rabatowe aby przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta i zachęcić go do nabycia towarów i usług.

Na rynku istnieje wiele form ulotek w kilku różnych formatach. Jedynie od Państwa zależeć będzie czy ulotki będą wydrukowane w formacie A7, A6, A5, A4 czy też B6 lub czy wybiorą Państwo ulotki foliowane lub też składane.

Przeczytaj więcej o ulotkach

Ulotki składane

Ulotki składane są doskonałym rozwiązaniem w przypadku, gdy chcemy naszym Klientom przekazać więcej informacji niż byłyby w stanie pomieścić się na standardowej ulotce. Doskonale sprawdzą się w lokalach gastronomicznych by przekazać gościom jakie aktualnie promocyjne menu zostało przygotowane. Ponadto można je także wykorzystać jako instrukcje obsługi, czy też kody rabatowe. Dzięki większej gramaturze papieru, na którym są drukowane, nikt nie będzie w stanie ich przeoczyć w swojej skrzynce pocztowej. Należy także pamiętać o dobrym przygotowaniu projektu graficznego do druku ulotek składanych. Projekt powinien być przejrzysty, aby przyciągał wzrok naszych potencjalnych Klientów, ale by nadal móc pomieścić wszystkie ważne informacje.

Projekt graficzny

Projekt graficzny, zaraz obok rodzaju i gramatury papieru, jest jednym z najważniejszych elementów ulotek, także tych składanych. Należy pamiętać by umieścić w nim takie elementy jak:

 

  • nazwę przedsiębiorstwa, produktu, usługi bądź oferty,
  • logotyp przedsiębiorstwa,
  • treść reklamową,
  • wszelkie dane kontaktowe, tj. adres, telefon kontaktowy, adres mailowy, opis jak dotrzeć do przedsiębiorstwa itp.,
  • adres strony internetowej,
  • ciekawe oraz dobre jakościowo zdjęcia mające przyciągnąć uwagę Klienta.

Jeżeli nie jesteś pewien w jaki sposób przygotować projekt graficzny, zajrzyj do naszej zakładki „Jak przygotować pliki do druku”.

Z kolei jeśli posiadasz już projekt graficzny, ale nie wiesz czy został przygotowany w prawidłowy sposób, zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszymi ekspertami, którzy sprawdzą projekt bezpłatnie i w razie potrzeby udzielą wskazówek jakich poprawek należy dokonać.