Canvasy - wydruki na płótnie

Canvasy, czyli wydruki na płótnie stanowią nietuzinkową ozdobę każdego pomieszczenia, zarówno biurowego lub domowego. Idealnie nadają się do prezentacji nowego produktu, do przedstawienia załogi przedsiębiorstwa, czy też jako prezent dla bliskiej osoby. Można wydrukować na nim zdjęcia związane z firmą i jej pracownikami. Czyli zdjęcia z wyjazdu integracyjnego czy innych wydarzeń firmowych. Dobrze sprawdzą się też w domu. Można ozdobić pomieszczenia zdjęciami rodziny. Także  wydrukowane zdjęcia z wakacji, które zawsze będą wywoływać miłe wspomnienia oraz uśmiech na twarzy są dobrym pomysłem. Dodatkowo można wykonać za jego pomocą reprodukcji dzieł malarskich. Dzięki strukturze przypominającej naturalne płótno malarskie grafika drukowana na canvasie na pewno zwróci uwagę każdego, który wejdzie do pomieszczenia, w którym zawiesimy wydruk.

wydruk próbny-wydruk testowy-lupa

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości canvas o gramaturze 296g. Ponadto istnieje możliwość zabezpieczenia wydruku przed działaniem promieni UV płynnym laminatem o wykończeniu półmatowym, dzięki czemu obraz może zostać także zawieszony w nasłonecznionym miejscu a kolory nie wyblakną, będzie zatem cieszył oko na dłużej. Canvas w drukarni drukopole.pl może być naciągnięty na drewniane blejtramy. Dzięki takiemu rozwiązaniu wydrukowane obrazy będą od razu gotowe do zamocowania na ścianę.

Wycena wydruków na płótnie

Wydruki na canvasie wyceniane są indywidualnie. Cena zależy m.in. od formatu druku, od zastosowania laminatu lub od tego, czy wydruk zostanie naciągnięty na ramy lub też nie. W celu otrzymania wyceny zachęcamy do nawiązania kontaktu. Oferujemy możliwość uprzedniego przesłania grafiki do sprawdzenia, czy jej rozdzielczość spełnia określone wymogi do druku. W tym celu zachęcamy do nawiązania kontaktu. Nasi eksperci służą pomocą.